Produkty z metali szlachetnych


Produkty miedziane


W ofercie firmy Hanbud, oprócz szerokiej gamy dachówek, termoizolacji i akcesoriów, znajdują się również taśmy i rynny miedziane oraz inne elementy blacharskie. Orynnowanie wykonane z tego metalu jest wytrzymalsze od systemów aluminiowych, a ponadto nie potrzebuje powłok chroniących przed warunkami atmosferycznymi, ponieważ ma naturalne właściwości chroniące przed korozją. Z kolei taśma miedziana na dach, którą posiadamy w ofercie, odpowiednio ochroni przed pojawianiem się mchu czy innych porostów. Dzięki niej nasze pokrycie będzie dokładnie zabezpieczone i dłużej nam posłuży. Jest to niezwykle skuteczna ochrona, wynikająca z właściwości tego metalu, który w kontakcie z deszczem wytwarza sole i jony, usuwające wszelką florę grzybiczną i bakteryjną.

Sprawdź nasze propozycje elementów blacharskich na dach, które są dostępne na zamówienie w siedzibach naszej firmy.

Produkty z tytan cynku


Podobnie jak produkty miedziane charakteryzują się wysoką trwałością, dużą plastycznością. Pod wpływem czynników atmosferycznych na początkowo błyszczącej powierzchni rynny tworzy się cienka matowa warstwa tlenku zwana potocznie patyną. Efekt matowienia jest całkowicie naturalny i pożądany ze względu na ochronę korozyjną rynien, których nie trzeba malować i dodatkowo zabezpieczać. Dodatek tytanu w stopie ma ogromy wpływ na zwiększenie trwałości na kwaśne deszcze. Trwałością ustępuje jedynie miedzi, lecz jest od niej tańszy. Ponadto, jest wytrzymały mechanicznie, nie wymaga malowania, jest odporny na zarysowania oraz przyjazny środowisku i nadaje się do recyklingu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo orynnowanie wykonane z materiału tytan cynk a także blachy płaskie i taśmy w kręgach.

Produkty z aluminium


Aluminium umożliwia realizację deszczoodpornych, wentylowanych konstrukcji dachowych i ściennych. Pokrycia dachowe wykonane z aluminium są lekkie, trwałe, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, łatwe w obróbce oraz mają dużą obciążalność. Pod względem stopu, wytrzymałości i powłoki to aluminium w formie taśmy zostało specjalnie przystosowane do zastosowania w obróbce blacharskiej. Doskonale nadaje się do najróżniejszych rodzajów rąbków – i może być indywidualnie łączone z materiałami takimi jak drewno, szkło czy stal. W swojej ofercie posiadamy produkty z aluminium firmy PREFA.


Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding