Remonty dachówW przypadku uszkodzenia dachu lub pojawienia się nieszczelności konieczne jest przeprowadzenie naprawy i wymiana całego pokrycia. Tylko w ten sposób można uchronić się przed większymi kosztami związanymi z remontem domu. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i umówić się z fachowcami firmy Hanbud.
Przeprowadzamy remonty dachów na terenie Warszawy i okolic. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w dokonywaniu niezbędnych napraw oraz wymianie pokrycia. Doradzamy naszym klientom w wyborze optymalnych rozwiązań. Wykonujemy bezpłatny kosztorys oraz wybieramy wyłącznie te materiały, które posiadają wysoką jakość oraz wykazują sporą odporność na działanie czynników zewnętrznych.


Usługa na najwyższym poziomie
Klienci korzystający z naszej pomocy mogą być pewni, że remont dachu zostanie przeprowadzony w kompleksowy sposób. Pracownicy posiadają tytuły czeladnicze oraz mistrzowskie z zakresu dekarstwa. Dzięki temu doskonale wiedzą, jakie rozwiązanie będą najlepsze dla właściciela nieruchomości. Jako nasz klient możesz również liczyć na regularne przeglądy roczne, a także renowację pokrycia w ramach świadczonych usług. Do tego polecamy również wybór najlepszych blach, gontów oraz pap, które zapewniają trwałość i solidność przez kolejne lata.
Warto wiedzieć, że remontu dachu nie należy odkładać na później – im wcześniej przeprowadzona zostanie naprawa, tym więcej można zaoszczędzić i zapobiec ewentualnym zniszczeniom wynikającym z nieszczelnego, przeciekającego poszycia.Dach Holding Hanbud

NIP: 5342144213 REGON: 017166204

ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Nasza firma należy do Dach Holding