Naprawa dachów W przypadku przeciekania lub pojawienia się innych oznak zużycia materiału wiele osób decyduje się na doraźne rozwiązania – nie zdając sobie jednak sprawy z tego, że wiążą się z tym znacznie większe koszty niż podczas kompleksowej naprawy całego dachu przez profesjonalną firmę.
Z tego typu decyzją nie należy czekać zbyt długo – poszycie zużywa się z czasem i starzeje, doprowadzając do większych szkód w całej konstrukcji. W związku z tym warto skorzystać z pomocy fachowego przedsiębiorstwa zajmującego się naprawą oraz remontowaniem dachów. W ten sposób można znacznie zmniejszyć koszty związane z eksploatacją pokrycia, a także zapobiec kolejnym uszkodzeniom wynikającym z działania czynników zewnętrznych.


Skąd wiadomo, że dach wymaga naprawy?
Doskonale wiemy, kiedy naprawa dachów okazuje się konieczna, a kiedy wystarczy wyłącznie przeprowadzenie dokładnego remontu, który rzecz jasna wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami wymiany pokrycia. Polecamy naszym klientom, by nie rezygnowali z tego typu rozwiązań w imię oszczędności. Dach jest tą częścią zabudowy, która wymaga naprawy w razie pojawienia się jakichkolwiek nieszczelności czy przejawów przedostawania się wilgoci do wnętrza domu.
Nasza warszawska firma gwarantuje profesjonalne i kompleksowe wykonanie usługi. Przez rozpoczęciem remontu przeprowadzone zostaną dokładne oględziny budynku w celu odnalezienia wad konstrukcyjnych. Następnie zaproponowane zostanie optymalne rozwiązanie. Sięgamy wyłącznie po materiały najlepszej jakości, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów końcowych.


Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding