Naprawa dachów W przypadku przeciekania lub pojawienia się innych oznak zużycia materiału wiele osób decyduje się na doraźne rozwiązania – nie zdając sobie jednak sprawy z tego, że wiążą się z tym znacznie większe koszty niż podczas kompleksowej naprawy całego dachu przez profesjonalną firmę.
Z tego typu decyzją nie należy czekać zbyt długo – poszycie zużywa się z czasem i starzeje, doprowadzając do większych szkód w całej konstrukcji. W związku z tym warto skorzystać z pomocy fachowego przedsiębiorstwa zajmującego się naprawą oraz remontowaniem dachów. W ten sposób można znacznie zmniejszyć koszty związane z eksploatacją pokrycia, a także zapobiec kolejnym uszkodzeniom wynikającym z działania czynników zewnętrznych.


Skąd wiadomo, że dach wymaga naprawy?
Doskonale wiemy, kiedy naprawa dachów okazuje się konieczna, a kiedy wystarczy wyłącznie przeprowadzenie dokładnego remontu, który rzecz jasna wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami wymiany pokrycia. Polecamy naszym klientom, by nie rezygnowali z tego typu rozwiązań w imię oszczędności. Dach jest tą częścią zabudowy, która wymaga naprawy w razie pojawienia się jakichkolwiek nieszczelności czy przejawów przedostawania się wilgoci do wnętrza domu.
Nasza warszawska firma gwarantuje profesjonalne i kompleksowe wykonanie usługi. Przez rozpoczęciem remontu przeprowadzone zostaną dokładne oględziny budynku w celu odnalezienia wad konstrukcyjnych. Następnie zaproponowane zostanie optymalne rozwiązanie. Sięgamy wyłącznie po materiały najlepszej jakości, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów końcowych.


Dach Holding Hanbud

NIP: 5342144213 REGON: 017166204

ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Nasza firma należy do Dach Holding