Blachodachówki


Od wielu lat cieszy się bardzo dużą, stale rosnącą popularnością, dzięki temu że jest trwała, niedroga oraz dobrze wygląda. Blachodachówka, bo o niej mowa, wykonywana jest zwykle z wytrzymałej stali ocynkowanej, dzięki czemu jest odporna na korozję i ma zwiększoną wytrzymałość na promieniowanie UV.


Właściwości pokrycia
Ten rodzaj pokrycia jest tańszy i lżejszy w porównaniu do innych. Będzie estetycznie prezentował się na każdym budynku i odpowiednio ochroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Ma mniejszą wytrzymałość od innych rozwiązań (np. od ceramicznych) i gorszą izolację akustyczną, ale za to nie obciąża tak bardzo górnej konstrukcji budynku.

Konserwacja i naprawa
W celu odpowiedniej konserwacji blachodachówki, należy co jakiś czas oczywiście sprzątać zalegające elementy roślinne, jak np. liście, nasiona drzew czy gałęzie. Porysowania i małe zniszczenia (odpryski) można zamalować. Materiał powinien wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat bez wymagających działań konserwacyjnych. W celu utrzymania dobrego wyglądu, co jakiś czas należy konstrukcję przemyć wodą rozprowadzaną za pomocą miękkiej szczotki – aby usunąć kurz i brud.
Sprzedajemy materiały sprawdzonych, renomowanych producentów. Mamy w ofercie pokrycia dachowe Plannja, Lindab, Rukki czy blachy Pruszyński. Konstrukcje montujemy na terenie Warszawy i okolic.

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 (22) 116 89 47 
Email: hanbud@grupadekarska.pl