Pokrycia blaszane


Dachy z blachy cynkowo-tytanowej
Wygląda imponującą, jest wyjątkowo trwały i nie wymaga od swojego właściciela praktycznie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, poza okresowym oczyszczeniem z kurzu. Dach z blachy cynkowo-tytanowej ma żywotność szacowaną na aż 120 lat, a pod wpływem czynników atmosferycznych i czasu pokrywa się naturalną patyną, która chroni przed korozją. Można więc powiedzieć, że blacha konserwuje się sama.

Dachy o wyjątkowych kształtach
Materiał ten sprawdza się jako pokrycie zarówno dla budynków nowoczesnych, jak i tradycyjnych czy zabytkowych. Blacha z tytancynku jest bardzo elastyczna, przez co łatwo poddaje się formowaniu. Można więc stworzyć konstrukcję przypominającą kopułę czy rampę, nic nie stoi także na przeszkodzie, by zrealizować poszycie jedno- czy dwuspadowe. To doskonały wybór dla obiektów o nieregularnych kształtach.
Metod krycia dachu z blach cynkowo-tytanowych jest kilka, wymienić można chociażby widoczne poniżej rąbki stojące oraz podwójnie i pojedynczo zaginane. Oprócz realizacji pokryć, proponujemy także wykonanie systemów rynnowych.

Dach Holding Hanbud

NIP: 5342144213 REGON: 017166204

ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Nasza firma należy do Dach Holding