Okna dachowe


Okna dachowe nie tylko zapewniają wnętrzu więcej światła słonecznego, ale i umożliwiają lepszą wentylację powietrza. Dostarczając naszym Klientom rozmaitych rozwiązań zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie znalazły się systemy o wysokim stopniu izolacyjności (termicznej i akustycznej), trwałe oraz niezwykle estetyczne - dostępne w wielu ciekawych wariantach stylistycznych. Modele okien różnią się od siebie zastosowanym materiałem, wielkością oraz sposobem otwarcia. Oferujemy produkty takich producentów, jak VELUX, Roto, Dakea oraz Fakro.


VELUX
Ten duński producent od lat produkuje okna dachowe dostosowane do zmieniającego się świata. Wszystkie okna VELUX są wyposażone w pakiety 3-szybowe, które zapewniają doskonałe parametry energooszczędności. w połączeniu z systemem ciepłego montażu okien dachowych zapewniają maksimum komfortu cieplnego. Teraz możesz cieszyć się dużą ilością światła bez obaw o straty ciepła, które przekładałyby się na wyższe rachunki.

Dakea
Producent ten produkuje okna od 75 lat. To wysokiej jakości produkty, łatwe w montażu oraz posiadające najdłuższą na rynku 20-letnią gwarancję.

ROTO
Roto to niemiecki producent okien dachowych, działający od lat na wielu rynkach europejskich i nie tylko. Posiada swoją fabrykę w Lubartowie. Produkty firmy Roto to jakość, nowoczesność oraz innowacyjność funkcjonalnych rozwiązań technologicznych, które cieszą już wielu Klientów. Jest to marka, która wiele uwagi poświęca także trwałości, dzięki czemu wybór modeli Roto oznacza również inwestycję w wieloletnią wytrzymałość.


FAKRO
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodowa korporacja. Sukces ten jest efektem precyzji, z którą Fakro podchodzi do produkcji wszystkich swoich systemów.

Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding