Okna dachowe


Dostarczając naszym Klientom rozmaitych rozwiązań zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie znalazły się systemy o wysokim stopniu izolacyjności (termicznej i akustycznej), trwałe oraz niezwykle estetyczne - dostępne w wielu ciekawych wariantach stylistycznych. Okna dachowe nie tylko zapewniają wnętrzu więcej światła słonecznego, ale i umożliwiają lepszą wentylację powietrza. Aby ułatwić ich użytkowanie, przygotowaliśmy modele, które różnią się od siebie zastosowanym materiałem, wielkością oraz sposobem otwarcia. Oferujemy produkty takich producentów, jak VELUX, Roto oraz Fakro.


VELUX

ROTO
Roto to niemiecki producent okien dachowych, działający od lat na wielu rynkach europejskich i nie tylko. Posiada swoją fabrykę w Lubartowie. Produkty firmy Roto to jakość, nowoczesność oraz innowacyjność funkcjonalnych rozwiązań technologicznych, które cieszą już wielu Klientów. Jest to marka, która wiele uwagi poświęca także trwałości, dzięki czemu wybór modeli Roto oznacza również inwestycję w wieloletnią wytrzymałość.


FAKRO
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodowa korporacja. Sukces ten jest efektem precyzji, z którą Fakro podchodzi do produkcji wszystkich swoich systemów. Istotnym atutem jest także różnorodność, dzięki której klienci warszawskiej Grupy Dekarskiej Hanbud mogą sięgnąć po takie modele okien dachowych, które odpowiadają indywidualnym wymaganiom oraz konstrukcji danego budynku.

Dach Holding Hanbud

NIP: 5342144213 REGON: 017166204

ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Nasza firma należy do Dach Holding