Pokrycia bitumiczne


Papy i gonty bitumiczne
Dobre pokrycia dachowe muszą charakteryzować się wytrzymałością oraz odpornością na śnieg, deszcz i inne warunki atmosferyczne. Te cechy charakteryzują gont bitumiczny i papę termozgrzewalną, które są materiałami elastycznymi i łatwymi w montażu.


Przeznaczenie
Dachówka bitumiczna jest rozwiązaniem coraz częściej wybieranym, przez to że jest tania i wytrzymała. Gont jak i papa przeznaczone są do krycia w zasadzie wszystkich obiektów – od zwykłych domów i bloków, po duże budynki użyteczności publicznej. Są to jedne z tańszych rozwiązań dotyczących pokryć dachowych. Odpowiednio położone spełniają swoje zadanie ochronne, choć nie są tak wytrzymałe jak rozwiązania ceramiczne czy betonowe.


Montaż pokrycia
Papa termozgrzewalna pozwala na odpowiednią izolację przeciw wilgoci i uniemożliwia dostawanie się wody. Profesjonalna ekipa łatwo zgrzewa ze sobą płaty materiału, przez co montaż idzie szybko i sprawnie. Trwałość tego rozwiązania jest oceniana na kilka lat.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć i dachówek bitumicznych od sprawdzonych producentów, jak np. Vedag, Icopal SA, Katepal, Isola czy Izolmat. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i skontaktowania się z nami. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem odpowiednio doradzimy i zamontujemy najbardziej opłacalne dla Państwa rozwiązanie.

Dach Holding Hanbud

NIP: 5342144213 REGON: 017166204

ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Napisz

Nie wahaj się

Gotowy na propozycje i współpracę?

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Nasza firma należy do Dach Holding