Nowe dachyWspółpracujemy z wieloma firmami specjalistycznymi z profesjonalnymi ekipami dekarskimi. Służymy pomocą w kompleksowej sprzedaży materiałów, doradztwie technicznym w zakresie realizacji inwestycji deweloperskich, inwestycji prywatnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Świadczymy także sprzedaż elementów do wykonywania dachów płaskich (stropodachów) a także ocieplenia dachów i montażu okien.

Zapraszamy do korzystania z naszego formularza kontaktowego w celu otrzymania wyceny oraz do odwiedzania naszego punktu sprzedaży na ul. Sportowej 12 w Raszynie, gdzie możecie Państwo obejrzeć różnego rodzaju pokrycia dachowe, okna dachowe, orynnowanie oraz inne elementy pokryć dachowych na żywo.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu oraz fachowe wykonanie usług. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding