Trudny sezon - prace dekarskie


Kiedy na zewnątrz zaczyna się robić ciepło, ale temperatury nie osiągnęły jeszcze maksymalnych wartości, dla nas oznacza to tylko jedno: zaczął się sezon na prace dekarskie! To właśnie wtedy sprzedaż naszych artykułów gwałtownie wzrasta, a na naszej skrzynce pojawia się coraz więcej zapytań od Klientów.


Mimo stale drożejących towarów i ogólnie trudnego okresu na rynku, kontynuujemy sprzedaż dostępnych pokryć, aby stale dostarczać Państwu najwyższej klasy produkty. Może się jednak okazać, że niektóre rodzaje dachówek ceramicznych i niektórych powłok w blachach dachówkowych nie są aktualnie dostępne. Staramy się je zastępować innymi materiałami o podobnych właściwościach i równie wysokiej jakości: na przykład dachówkami betonowymi.


Prace dekarskie: materiały i narzędzia


Oprócz profesjonalnych pokryć dachowych znajdą Państwo u nas wszelkie niezbędne do przeprowadzania robót narzędzia: nożyce i falcęgi, młotki, palniki, gwoździarki, szufelki i inne, mniejsze akcesoria. Zapraszamy do zapoznawania się z bogatym asortymentem naszego sklepu online!


Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding