Solidne pokrycie dachowe wymaga doświadczonej ekipy


Solidne pokrycie dachowe wymaga doświadczonej ekipy

Każdy inwestor, któremu zależy na jak najwyższej trwałości i solidności dachu, powinien zadbać nie tylko o dobrej jakości pokrycie dachowe, ale również o profesjonalną ekipę dekarską, która zadba o to, by wszystkie elementy dachu były właściwie wykonane. Nawet najlepszej jakości dachówki nie spełnią bowiem swojego zadania w stu procentach, jeśli będą położone w sposób niedbały i niewłaściwy.

W poszukiwaniu dobrych i sprawdzonych pokryć dachowych warto zwrócić uwagę na markę Braas. To producent pokryć dachowych z wieloletnim doświadczeniem, które go produkty są znane i cenione na rynku budowlanym. Inwestorzy mają do wyboru dachówki ceramiczne i cementowe o doskonałych parametrach technicznych i wizualnych. Dzięki temu bez problemu można wybrać takie dachówki, które będą idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego dachu. Kolejnym krokiem jest znalezienie profesjonalnej i sprawdzonej ekipy dekarskiej. Sposób ułożenia pokrycia dachowego ma bowiem ogromne znaczenie dla późniejszej trwałości dachu. Pokrycie musi być w stu procentach szczelne, bardzo ważne są więc wszystkie obróbki dekarskie w newralgicznych miejscach – wokół okien dachowych, przy lukarnach, kominach i wszelkich załamaniach dachu. Im bardziej skomplikowana wizualnie jest powierzchnia dachu, tym bardziej doświadczona powinna być ekipa, która będzie zajmowała się pokryciem. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z usług dekarzy z polecenia, którzy cieszą się sporym uznaniem wśród inwestorów, którzy w przeszłości korzystali z ich usług.

Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding