Inteligentne okna dachowe od Velux


Inteligentne okna dachowe od Velux

Aranżacja poddasza wymaga dbałości nie tylko o estetykę wnętrza, ale również o jego funkcjonalność. Warto pamiętać przede wszystkim o właściwym doświetleniu pomieszczeń, które zapewnią odpowiednio dobrane okna dachowe. Wiodący producenci okien oferują produkty, które są doskonałe pod względem technicznym, a jednocześnie wyposażone w systemy, które ułatwiają ich użytkowanie.


Wśród zaawansowanych technologicznie okien dachowych na uwagę zasługują nowoczesne okna połaciowe od Velux, które można otwierać i zamykać za pomocą inteligentnego systemu obsługiwanego na pilota. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie otwierać okien, szczególnie wtedy, gdy zamontowane są dosyć wysoko i ręcznie jest to dosyć niewygodne. Nowoczesne piloty i panele dotykowe pozwalają na sterowanie oknami na dachu z dowolnego pomieszczenia w domu. Co więcej, możliwe jest zaprogramowanie otwierania okien o konkretnej porze, a nawet zsynchronizowanie ich z włączaniem i wyłączaniem grzejników.


Choć zaawansowane systemy okienne z pewnością są sporą wygodą i ułatwieniem dla użytkowników, warto pamiętać, aby nie był to jedyny czynnik, który skłania nas do zakupu okna dachowego. W tych pomieszczeniach okna powinny być doskonale wykonane, mieć świetne parametry techniczne, a także być wyposażone w bezproblemowe systemy otwierania i zamykania. Nie bez znaczenia jest również wielkość okna dachowego – powierzchnia szyby musi być na tyle duża, aby bezproblemowo doświetlić całe, nawet duże pomieszczenie. Pamiętajmy również, że okna dachowe należy wybierać też w zależności od tego, czy znajdować się będą na poddaszach użytkowych czy nieogrzewanych strychach. W tym pierwszym przypadku powinny mieć jak najniższy współczynnik przenikania ciepła.

Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: hanbud@dachholding.com

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding