Dachówki betonowe Braas – wysoka jakość w rozsądnej cenie


Dachówki betonowe Braas – wysoka jakość w rozsądnej cenie

Inwestorzy, którzy planują wykonanie pokrycia dachowego, stoją przed wyborem rodzaju dachówek. Choć rozwiązaniem bardziej tradycyjnym są dachówki ceramiczne, pod względem popularności i możliwości zastosowania depczą im po piętach nowoczesne dachówki betonowe. Sprawdź ofertę dachówek betonowych Braas i przekonaj się, jak wiele możliwości daje wykorzystanie ich na dachu.

Co prawda beton kojarzy nam się z materiałem ciężkim masywnym, wykonane z niego dachówki są pokryciem zdecydowanie lżejszym niż dachówki ceramiczne. Modele dostępne w ofercie marki Braas to przede wszystkim propozycja dla osób, którym zależy na doskonałej jakości pokrycia dachowego, elegancji i estetyce, a także względach ekonomicznych. Pokrycie betonowe jest bowiem zdecydowanie tańsze niż dachówki ceramiczne.

Pod względem funkcjonalności i jakości wykonania dachówki betonowe to rozwiązanie, które z pewnością zadowoli każdego inwestora. Mają doskonałe parametry techniczne, są wytrzymałe na obciążenia, wytrzymałe ii odporne na uszkodzenia. Niestraszne im mrozy, palące słońce, a także wilgoć czy silne opady deszczu. Dachówki betonowe dostępne są w wielu kształtach, wielkościach i kolorach do wyboru, można więc bez problemu znaleźć idealne pokrycie na klasyczny dach dwuspadowy, jak i rozłożysty dach o wielu płaszczyznach. Dużą zaletą dachówek z betonu jest szybki i prosty montaż, a także niewielka ilość odpadów, dzięki czemu można już na etapie zakupu wybrać dokładnie tyle dachówek, ile jest potrzebnych w przypadku konkretnego dachu.

Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding