Dachówki wentylacyjne – podstawa solidnego i trwałego dachu


Jak wybrać wielkość dachówek?

Aby pokrycie dachowe było efektowne, solidne i długowieczne, trzeba pamiętać, że musi być świetnie zaprojektowane i wykonane. Ważne są nie tylko zwykłe dachówki, które kładziemy na całej powierzchni dachu, ale również produkty do zadań specjalnych. A takimi są między innymi dachówki wentylacyjne.

Renomowani producenci pokryć dachowych dokładają wszelkich starań, aby ich produkty miały doskonałe parametry techniczne, były poste w montażu i pozwalały na stworzenie eleganckiego i efektownego pokrycia dachowego. Dobrą i sprawdzoną marka, która cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów jest Braas – wybierając solidnego producenta można mieć pewność, że pokrycie dachowe będzie solidne i długowieczne. W ofercie można znaleźć sporo produktów specjalnych, między innymi dachówki wentylacyjny, które warto zamontować we wszystkich newralgicznych miejscach, czyli punktach, gdzie dach potrzebuje oddychać. Dachówki wentylacyjne zapewniają sprawną i bezproblemową wentylację dachu, dzięki czemu całe pokrycie dachowe jest o wiele bardziej stabilne. Tego rodzaju dachówki mają specjalną konstrukcję, które umożliwia dostawanie się powietrza pod dachówkę. Co więcej, są proste w montażu i można je bezproblemowo łączyć z pozostałymi elementami pokrycia. Dachówki wentylacyjne dostępne są w takiej samej gamie kolorystycznej i wykończeniowej co zwykłe dachówki, można więc wybrać takie, które z całym pokryciem będą tworzyły jednolitą całość.

Napisz do nas

Potrzebujesz wyceny, chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon: +48 601 205 853 
Email: [email protected]

Wyceń swój dach

W celu dokonania rzetelnej wyceny konieczne jest dołączenie rzutu dachu. Opcjonalnie rzutów elewacji oraz przekrojów dachu.
Akceptowane formaty plików to: JPG, PNG, PDF, DOC, DOCX, ZIP. Prosimy o załączenie plików nie większych niż 10 MB.

Dach Holding Hanbud Sp. Jawna

NIP: 5342144213 REGON: 017166204
ul. Sportowa 12, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Nasza firma należy do Dach Holding