Hanbud

Dach na lata

W swojej karierze firma Hanbud wykonała około 4,5 tysiąca dachów skośnych i płaskich, pokrytych rożnego rodzaju materiałami w tym dachówką betonową i ceramiczną, tu dachówką romańską firmy Braas.

#ffffff

Profesjonalne usługi

Nasza wyspecjalizowana ekipa dekarska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sztuce dekarskiej zadba o jak najlepsze wykonanie najbardziej skomplikowanych dachów.

#ffffff

Zróżnicowana oferta

W swojej ofercie posiadamy wszystkie materiały i komponenty do wykonania pokryć dachowych, najlepszych polskich i zagranicznych producentów takich jak Euronit, Braas, Ruppceramika, Wienerberger, Creaton, Blachy Pruszyński, Velux, Roto i wielu

#ffffff

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru pokryć dachowych i ich komponentów, darmową wycenę dachu, gwarancję na wykonane usługi oraz serwis pogwarancyjny.

#ffffff
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/735497slajd1.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/723759slajd2.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/673050slajd3.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/430466slajd4.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Remonty dachów

W przypadku uszkodzenia dachu lub pojawienia się nieszczelności konieczne jest przeprowadzenie naprawy i wymiana całego pokrycia. Tylko w ten sposób można uchronić się przed większymi kosztami związanymi z remontem domu. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i umówić się z fachowcami firmy Hanbud.

Przeprowadzamy remonty dachów na terenie Warszawy i okolic. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w dokonywaniu niezbędnych napraw oraz wymianie pokrycia. Doradzamy naszym klientom w wyborze optymalnych rozwiązań. Wykonujemy bezpłatny kosztorys oraz wybieramy wyłącznie te materiały, które posiadają wysoką jakość oraz wykazują sporą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Usługa na najwyższym poziomie

Klienci korzystający z naszej pomocy mogą być pewni, że remont dachu zostanie przeprowadzony w kompleksowy sposób. Pracownicy posiadają tytuły czeladnicze oraz mistrzowskie z zakresu dekarstwa. Dzięki temu doskonale wiedzą, jakie rozwiązanie będą najlepsze dla właściciela nieruchomości. Jako nasz klient możesz również liczyć na regularne przeglądy roczne, a także renowację pokrycia w ramach świadczonych usług. Do tego polecamy również wybór najlepszych blach, gontów oraz pap, które zapewniają trwałość i solidność przez kolejne lata.

Warto wiedzieć, że remontu dachu nie należy odkładać na później – im wcześniej przeprowadzona zostanie naprawa, tym więcej można zaoszczędzić i zapobiec ewentualnym zniszczeniom wynikającym z nieszczelnego, przeciekającego poszycia.

  Grupa Dekarska Hanbud Ekspertem Oferteo.pl

logo-mini
Grupa Dekarska Hanbud
Hanna Olszewska Michał Olszewski Sp.J.

Siedziba i punkt sprzedaży:
ul. Sportowa 12
05-090 Raszyn

mobile: +48 503 601 920
mobile: +48 509 083 889
mobile: +48 605 332 224
mobile: +48 601 616 113

tel.: 22 116 89 47
fax: 22 729 41 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Mapa dojazdu:
mapa-raszyn