Hanbud

Dach na lata

W swojej karierze firma Hanbud wykonała około 4,5 tysiąca dachów skośnych i płaskich, pokrytych rożnego rodzaju materiałami w tym dachówką betonową i ceramiczną, tu dachówką romańską firmy Braas.

#ffffff

Profesjonalne usługi

Nasza wyspecjalizowana ekipa dekarska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sztuce dekarskiej zadba o jak najlepsze wykonanie najbardziej skomplikowanych dachów.

#ffffff

Zróżnicowana oferta

W swojej ofercie posiadamy wszystkie materiały i komponenty do wykonania pokryć dachowych, najlepszych polskich i zagranicznych producentów takich jak Euronit, Braas, Ruppceramika, Wienerberger, Creaton, Blachy Pruszyński, Velux, Roto i wielu

#ffffff

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru pokryć dachowych i ich komponentów, darmową wycenę dachu, gwarancję na wykonane usługi oraz serwis pogwarancyjny.

#ffffff
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/735497slajd1.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/723759slajd2.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/673050slajd3.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/430466slajd4.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

O nas

Firma Hanbud istnieje od 1988 roku. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się kompleksową sprzedażą pokryć dachowych wraz z wykonawstwem. W swojej historii wykonaliśmy ponad cztery i pół tysiąca dachów płaskich i skośnych, pokrytych różnego rodzaju materiałami w tym dachówką betonową i ceramiczną, papą termozgrzewalną, blachą miedzianą blachą tytanowo cynkową czy blachodachówką. Od wielu lat zajmujemy się także montażem okien dachowych, komunikacji dachowej oraz remontem już istniejących pokryć dachowych. Najwyższy poziom świadczonych usług pozwala nam na udzielenie 5 - cio letniej gwarancji na wykonawstwo.

Nasza firma posiada rekomendacje ze strony czołowych producentów pokryć dachowych, takich jak: Monier, RuppCeramika, Vedag, Velux, Fakro, Roto, Koramik, Plannja, Pruszyński i innych.
Zapewniamy:
  • wysokiej jakości pokrycia dachowe
  • profesjonalne wykonawstwo
  • fachowe doradztwo
  • krótki czas realizacji zleceń
  • gwarancję na wykonane prace
  • serwis pogwarancyjny

Firma Hanbud jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, organizacji zrzeszającej rzemieślników wykonujących prace dekarskie i producentów pokryć dachowych. Od wielu lat firma Hanbud posiada Certyfikat PSD przyznawany firmom które posiadają udokumentowany wysoki poziom świadczonych usług i jednocześnie gwarantują długoterminowe utrzymanie opisywanego poziomu. Certyfikat ważny jest 2 lata, i jest weryfikowany przez regionalne komisje techniczne PSD.

W 2007 roku firma Hanbud przystąpiła do grupy zrzeszającej hurtownie pokryć dachowych – Grupa Dekarska Sp. z o.o., zmieniając swoją nazwę na Grupa Dekarska HANBUD. Dołączenie do grupy hurtowni pozwala nam oferować lepsze rabaty niż konkurencyjne firmy. Dowiedz się więcej na www.grupadekarska.pl
  Grupa Dekarska Hanbud Ekspertem Oferteo.pl

logo-mini
Grupa Dekarska Hanbud
Hanna Olszewska Michał Olszewski Sp.J.

Siedziba i punkt sprzedaży:
ul. Sportowa 12
05-090 Raszyn

mobile: +48 503 601 920
mobile: +48 509 083 889
mobile: +48 605 332 224
mobile: +48 601 616 113

tel.: 22 116 89 47
fax: 22 729 41 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Mapa dojazdu:
mapa-raszyn