Hanbud

Dach na lata

W swojej karierze firma Hanbud wykonała około 4,5 tysiąca dachów skośnych i płaskich, pokrytych rożnego rodzaju materiałami w tym dachówką betonową i ceramiczną, tu dachówką romańską firmy Braas.

#ffffff

Profesjonalne usługi

Nasza wyspecjalizowana ekipa dekarska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sztuce dekarskiej zadba o jak najlepsze wykonanie najbardziej skomplikowanych dachów.

#ffffff

Zróżnicowana oferta

W swojej ofercie posiadamy wszystkie materiały i komponenty do wykonania pokryć dachowych, najlepszych polskich i zagranicznych producentów takich jak Euronit, Braas, Ruppceramika, Wienerberger, Creaton, Blachy Pruszyński, Velux, Roto i wielu

#ffffff

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru pokryć dachowych i ich komponentów, darmową wycenę dachu, gwarancję na wykonane usługi oraz serwis pogwarancyjny.

#ffffff
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/735497slajd1.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/723759slajd2.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/673050slajd3.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/430466slajd4.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Okna dachowe

Dostarczając naszym Klientom rozmaitych rozwiązań zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie znalazły się systemy o wysokim stopniu izolacyjności (termicznej i akustycznej), trwałe oraz niezwykle estetyczne - dostępne w wielu ciekawych wariantach stylistycznych. Okna dachowe nie tylko zapewniają wnętrzu więcej światła słonecznego, ale i umożliwiają lepszą wentylację powietrza. Aby ułatwić ich użytkowanie, przygotowaliśmy modele, które różnią się od siebie zastosowanym materiałem, wielkością oraz sposobem otwarcia. Oferujemy produkty takich producentów, jak VELUX, Roto oraz Fakro.

velux

Producent wszelkiego rodzaju akcesoriów, dostarczający nam najnowocześniejsze okna dachowe. Realizacje Velux zapewniają światło, wentylację oraz komfort użytkowania od prawie 70 lat. Wybierając te produkty decydują się Państwo na wysokiej jakości towar. W precyzyjnym wyborze konkretnego modelu pomogą pracownicy z naszej warszawskiej firmy.

Przykładowe produkty
velux-dachowe-ggl
Okno dachowe drewniane GGL
velux-dachowe-ghl
Okno dachowe GHL klapowo obrotowe
velux-dolazienek
Okna dachowe poliuretanowe do łazienek
velux-wylazowe-gdl-cabrio
Okna balkonowe GDL Cabrio
velux-wylazowe-gxl
Okno wyłazowe GXL

W swojej ofercie posiadamy wszystkie okna dostępne w katalogu Velux

Zobacz Katalog produktówroto

Roto to niemiecki producent okien dachowych, działający od lat na wielu rynkach europejskich i nie tylko. Posiada swoją fabrykę w Lubartowie. Produkty firmy Roto to jakość, nowoczesność oraz innowacyjność funkcjonalnych rozwiązań technologicznych, które cieszą już wielu Klientów. Jest to marka, która wiele uwagi poświęca także trwałości, dzięki czemu wybór modeli Roto oznacza również inwestycję w wieloletnią wytrzymałość.

Przykładowe produkty
roto-r8
Okna R8 uchylne-wysokoosiowe
roto-r7
Okna R7 wysokoosiowe
roto-r4-tronic
Okna R4 Roto Tronic

roto-r4-obrotowe

Okna R4 obrotowe
roto-azuro
Panoramiczne okno dachowe Azuro

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogu Roto


Zobacz katalog Rotofakro

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodowa korporacja. Sukces ten jest efektem precyzji, z którą Fakro podchodzi do produkcji wszystkich swoich systemów. Istotnym atutem jest także różnorodność, dzięki której klienci warszawskiej Grupy Dekarskiej Hanbud mogą sięgnąć po takie modele okien dachowych, które odpowiadają indywidualnym wymaganiom oraz konstrukcji danego budynku.

Przykładowe produkty:
fakro1
fakro2
fakro3

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogu Fakro

Zobacz Katalog Fakro
  Grupa Dekarska Hanbud Ekspertem Oferteo.pl

logo-mini
Grupa Dekarska Hanbud
Hanna Olszewska Michał Olszewski Sp.J.

Siedziba i punkt sprzedaży:
ul. Sportowa 12
05-090 Raszyn

mobile: +48 503 601 920
mobile: +48 509 083 889
mobile: +48 605 332 224
mobile: +48 601 616 113

tel.: 22 116 89 47
fax: 22 729 41 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Mapa dojazdu:
mapa-raszyn