Hanbud

Dach na lata

#ffffff

Profesjonalne usługi

#ffffff

Zróżnicowana oferta

#ffffff

Gwarancja zadowolenia

#ffffff
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/735497slajd1.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/723759slajd2.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/673050slajd3.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/430466slajd4.jpg

Dachówki betonowe

Występują w wielu kształtach i kolorach, mogą być matowe, gładkie lub satynowe: dachówki betonowe to jeden z najpopularniejszych materiałów na pokrycia dachowe i tańsza alternatywa dla dachówek ceramicznych. Oprócz szerokiego wachlarza zastosowań charakteryzuje je przede wszystkim trwałość i dobra cena. Dachówki betonowe z powodzeniem można układać na dachach o nachyleniu między 10 a 90 stopni. Ponadto dachówki betonowe są niepalne, odporne na mróz, wodę, wiatr i inne niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dachówki betonowe – na jakim dachu wyglądają najlepiej?

Ten rodzaj dachówki sprawdzi się na dachu o dowolnym kształcie – jest to więc dobry wybór do wszystkich skomplikowanych, nietypowych projektów. Jeśli połacie różnią się od siebie wielkością, albo gdy ułożone są wobec siebie pod różnymi kątami, warto sięgnąć po elementy o mniejszych rozmiarach. Będą prostsze w ułożeniu, pozwolą także osiągnąć wyjątkowy efekt wizualny. Dobrym pomysłem może być sięgniecie w takim przypadku po model Reviva – przypomina ona do złudzenia popularną karpiówkę, jest od niej jednak lżejsza i szybciej się ją kładzie.
Przy dachach o standardowej budowie, dwu- lub jednospadowe, sprawdzą się świetnie betonowe dachówki o większym formacie. Elegancki wygląd modelu romańskiego sprawi, że budynek pokryty takim dachem będzie wyglądał imponująco – zwłaszcza przy dużym nachyleniu.

Konserwacja betonowej dachówki

Na północnym spadzie dachu, a także na jego zaciemnionych miejscach często pojawia się mech. Da się tego częściowo uniknąć przy zastosowaniu dachówek pokrytych powłoką, dzięki którym powierzchnia staje się gładka. Nawet jeśli zauważymy zielony nalot, nie trzeba wpadać w panikę. Mech usuwamy myjką ciśnieniową, następnie pokrywamy całość środkiem biobójczym. W ten sposób nie tylko pozbywamy się roślinności, którą widać na pierwszy rzut oka, ale także i tej, która wniknęła w strukturę dachu. Czyszczenie można wykonać samemu, można także zlecić je naszej firmie.


braas

Marka Braas nalezy do międzynarodowego koncernu Monier, który jest wiodącym, światowej klasy producentem dostarczającym najwyższej jakości materiały do pokrycia dachu. Sprawdzone produkty i usługi zapewniają klientom bezpieczne schronienie, komfort i styl. Dach na całe życie – oto gwarancja Grupy MONIER.

Oferta Braas obejmuje modele dachówek o doskonałych walorach zarówno wytrzymałościowych, jak też estetycznych. Szeroki wybór kształtów i kolorów dachówek pozwala stworzyć wiele wariantów aranżacji dachu w różnych stylach architektonicznych. Braas aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii pokryć dachowych. Wprowadzając na rynek nowe produkty, potwierdza zawsze najwyższą jakość i niezawodność. Najnowocześniejszym obecnie rozwiązaniem jest oferowana przez Braas dachówka wykonana w innowacyjnej technologii Cisar.

Przykładowe produkty:

braas-celtycka braas-baltycka braas-reviva
Dachówka Celtycka Dachówka Bałtycka Dachówka Reviva
braas-grecka braas-romanska braas-tegalit
Dachówka Grecka Dachówka Romańska Lumino Dachówka Tegalit


W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogu Braas


Katalog produktów Moniereuronit

Marka Euronit należy do 2011 roku do Etex Building Materials Polska Sp. z .o.o.Firma posiada dwa zakłady produkcyjne dachówek cementowych - w Olkuszu na południu Polski, gdzie mieści się również centrala spółki oraz w Chojnicach na północy Polski.W roku 2012 planowane jest uruchomienie fabryki dachówek ceramicznych w gminie Kościan, w Wielkopolsce W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka w swojej ofercie ma rozwiązania dla różnych zakresów działalności- dachów, elewacji zewnętrznych oraz wnętrz. Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez polskie prawo certyfikaty.

Przykladowe produkty:
euronit-kapstadt euronit-duratop euronit-profil-s
Dachówka Kapstadt Dachówka Duratop Dachówka Profil-S
euronit-extra
Dachówka Extra

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogach Euronit
.

Katalog produktów Euronit
  Grupa Dekarska Hanbud Ekspertem Oferteo.pl

logo-mini
Grupa Dekarska Hanbud
Hanna Olszewska Michał Olszewski Sp.J.

Siedziba i punkt sprzedaży:
ul. Sportowa 12
05-090 Raszyn

mobile: +48 503 601 920
mobile: +48 509 083 889
mobile: +48 605 332 224
mobile: +48 601 616 113

tel.: 22 116 89 47
fax: 22 729 41 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Mapa dojazdu:
mapa-raszyn