Hanbud

Dach na lata

#ffffff

Profesjonalne usługi

#ffffff

Zróżnicowana oferta

#ffffff

Gwarancja zadowolenia

#ffffff
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/735497slajd1.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/723759slajd2.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/673050slajd3.jpg
http://www.hanbud.waw.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/430466slajd4.jpg

Blachodachówki

Od wielu lat cieszy się bardzo dużą, stale rosnącą popularnością, dzięki temu że jest trwała, niedroga oraz dobrze wygląda. Blachodachówka, bo o niej mowa, wykonywana jest zwykle z wytrzymałej stali ocynkowanej, dzięki czemu jest odporna na korozję i ma zwiększoną wytrzymałość na promieniowanie UV.

Właściwości pokrycia

Ten rodzaj pokrycia jest tańszy i lżejszy w porównaniu do innych. Będzie estetycznie prezentował się na każdym budynku i odpowiednio ochroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Ma mniejszą wytrzymałość od innych rozwiązań (np. od ceramicznych) i gorszą izolację akustyczną, ale za to nie obciąża tak bardzo górnej konstrukcji budynku.

Konserwacja i naprawa

W celu odpowiedniej konserwacji blachodachówki, należy co jakiś czas oczywiście sprzątać zalegające elementy roślinne, jak np. liście, nasiona drzew czy gałęzie. Porysowania i małe zniszczenia (odpryski) można zamalować. Materiał powinien wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat bez wymagających działań konserwacyjnych. W celu utrzymania dobrego wyglądu, co jakiś czas należy konstrukcję przemyć wodą rozprowadzaną za pomocą miękkiej szczotki – aby usunąć kurz i brud.

Sprzedajemy materiały sprawdzonych, renomowanych producentów. Mamy w ofercie pokrycia dachowe Plannja, Lindab, Rukki czy blachy Pruszyński. Konstrukcje montujemy na terenie Warszawy i okolic.pruszynski
Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Oferta handlowa dotycząca dachów, obejmuje:
  • materiały do krycia dachów, od najprostszych blach płaskich powlekanych, ocynkowanych i alucynkowych, po gamę falistych blach dachówkowych i blach trapezowych,
  • materiały wykończeniowe uzupełniające pokrycia dachów – metalowe systemy rynnowe, standardowe i niestandardowe akcesoria,
Przykładowe produkty:

Blachodachówki


Szafir Kron Rubin Plus
Bond - blachodachówka
z posypką kwarcową


Blachy trapezowe


T 14 dach T 16 ocynkowana dach T 18 ocynkowana dach
T 18DR dach T 18 dach T 20 dach


Panele dachowe na rąbek


Panel PD 300 Panel PD 510P - N Panel PD 510P - S
Panel PD 510T - N Panel PD 510T - S Panel PD 510F - NW swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogu Blachy Pruszyński

plannja
Plannja to jedna z wiodących europejskich marek w branży szlachetnych produktów z blach cienkich dla rynku budowlanego. Nasze systemy produktów ułatwiają proste i ekonomiczne budowanie estetycznych obiektów. Firma została założona jako niezależna spółka akcyjna w roku 1977, jednak już 10 lat wcześniej funkcjonowała jako dział ówczesnej firmy NJA – Norrbottens Järnverk.

Przykładowe produkty:

plannja-regola plannja-royal
Plannja Regola Plannja Royal
plannja-regent plannja-scandic
Plannja Regent Plannja Scandic
plannja-rapid plannja-smart
Plannja Rapid Plannja Smart

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogach Plannja

lindab
Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.
Obszar działania Grupy dzieli sie na trzy główne działy: Lindab Profile (produkty stalowe dla budownictwa), Lindab Wentylacja (systemy wentylacji kanałowej) i Hale stalowe (gotowe prefabrykowane hale stalowe). Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie produkty Lindab wytwarzane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu i w zgodzie z europejskimi normami jakości, z materiału w pełni poddawanego procesowi recyklingu.

Przykładowe produkty:

Madera Rustica
Serena Toscana

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogu Lindab

ruukki
Ruukki jest dostawcą energooszczędnych rozwiązań ze stali, które zapewniają lepsze warunki życia, pracy i przemieszczania się. Zatrudnia ok 11 800 pracowników w 30 krajach, m.in. w Skandynawii, krajach bałtyckich, Rosji, na Ukrainie i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przykładowe produkty:
rukki-adamante rukki-finnera
Blachodachówka Adamante Blachodachówka Finnera
rukki-decorrey rukki-t20
Blachodachówka Decorrey Blachodachówka T20 Premium
rukki-eco
Blachodachówka Classic Economy

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty dostępne w katalogach Ruukki
  Grupa Dekarska Hanbud Ekspertem Oferteo.pl

logo-mini
Grupa Dekarska Hanbud
Hanna Olszewska Michał Olszewski Sp.J.

Siedziba i punkt sprzedaży:
ul. Sportowa 12
05-090 Raszyn

mobile: +48 503 601 920
mobile: +48 509 083 889
mobile: +48 605 332 224
mobile: +48 601 616 113

tel.: 22 116 89 47
fax: 22 729 41 06

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Mapa dojazdu:
mapa-raszyn